SEO

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa Ośrodek Psychoterapii W RELACJI oferuje osobom dorosłym psychoterapię indywidualną, coaching i konsultacje wychowawcze. Dzieci i młodzież zapraszamy na terapię i wspieranie rozwoju. Pracujemy w podejściu zintegrowanym, dopasowując narzędzia terapeutyczne pochodzące z różnych szkół do indywidualnych potrzeb. Podstawą naszej pracy jest szeroko rozumiane podejście humanistyczne. Nasi terapeuci są psychologami kształconymi w rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne szkole psychoterapii Ośrodka INTRA.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony oraz do lektury artykułów na prowadzonym przez nas blogu psychologicznym NIUANSE blog.wrelacji.pl

We offer psychotherapy and coaching in English. For more information, please visit our webside.

Szczegóły strony www.wrelacji.pl:

Podlinkuj stronę www.wrelacji.pl:

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 15 Odwiedziny googlebot 35

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ośrodek leczenia uzależnień »

  Przedstawiamy ciekawą promocję cenową na terapię uzależnień. Przystanek Trzeźwość zaprasza do małopolski, w pobliżu Krakowa wszystkie osoby mające problemy z uzależnieniem. Pomagamy w skuteczny sposób i dyskretny - polecamy detoks, czyli odtruwanie organizmu, terapie uzależnień np alkoholizmu. Pomożemy uzależnionym i współuzależnionym. Zapraszamy wszystkich, których dotyka problem alkoholizmu i narkotyków. Mamy bardzo dobre warunki dla leczących się w naszym prywatnym ośrodku terapii stacjonarnie. Jesteśmy po to aby Ci ulżyć w takim razie wejdź na naszą stronę, zapoznaj się w wiadomościami i skontaktuj się. Pomożemy Tobie przezwyciężyć nałogowy problem, staniesz się powtórnie szczęśliwym człowiekiem spoglądającym z optymizmem na następny dzień. Zadzwoń, odwiedź i bądź zdrowy.

  Termin dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Gdynia Psychoterapia Gdynia »

  Jestem psychoterapeutą i trenerem w trakcie certyfikacji w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie, gdzie także podlegam superwizji. Mam doświadczenie w pracy z drugim człowiekiem zdobyte jako psycholog i psychoterapeuta w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Gdyni, NZOZ nr 2 w Redzie, Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Gdańsku a także w świetlicy socjoterapeutycznej.Mateusz Grygielpsycholog gdynia

  Termin dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Kraków »

  W trakcie realizacji studiów podyplomowych z zakresu psychoterapii, umożliwiających staranie się o certyfikat psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego, Kraków). Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych. W swojej praktyce korzystam z doświadczeń zdobytych podczas 14 lat pracy zawodowej, realizacji szkoleń z zakresu psychoterapii, jak i wynikających z przejścia własnej gruntownej psychoterapii indywidualnej. Każdy proces terapeutyczny poddaję superwizji prowdzonej przez doświadczonych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Współpracuję z lekarzem psychiatrą.

  Termin dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Poradnia HUMANI to uznany ośrodek w obszarze psychoterapii w Poznaniu. Pomagamy w oparciu o najnowsze teorie naukowe z dziedziny psychologii. Nasi terapeuci to doświadczeni terapeuci z dużą praktyką w pracy z osobami w różnym wieku. Terapię zawsze dostosowujemy do konkretnej osoby i jej kłopotów. Do problemów pacjentów podchodzimy systemowo. Zdajemy sobie sprawę, że problemy dziecka odciskają pięto na całą rodzinę, dlatego do terapii angażujemy zarówno dzieci, jak rodziców. Nasza oferta to grupy terapeutyczne dla dzieci, terapia rodzinna, spotkania indywidualne, doradztwo psychologiczne i warsztaty dla rodziców. Jesteśmy przekonani, że w każdym problemie, możliwa jest przynosząca, ulgę i wsparcie pomoc. Humani ? profesjonalny psycholog i psychoterapia w Poznaniu.

  Termin dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Poznań »

  Skuteczna pomoc psychologiczna to pomoc z zakresu samopoczucia psychicznego. Przy niewątpliwym natężeniu sytuacji stresowych, jakie niesie codzienność, każdy z nas prędzej czy później może doświadczyć spadku komfortu życia mentalnego. Psychoterapeuta z Wielkopolskiego Centrum Psychologii i Psychoterapii posiada nie tylko niezbędne kwalifikacje, ale też empatię, dzięki której jest gotowy zawsze nieść oczekiwaną pomoc. Prowadzimy psychoterapię indywidualną oraz grupową (rodzinną i małżeńsko-partnerską), a swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do osób zmagających się z uzależnieniami, poczuciem samotności bądź winy oraz depresją.

  Termin dodania: 23 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii "ODZYSKAJ KONTROLĘ" - Chorzów »

  Psychoterapia i psychologia to przede wszystkim leczenie różnorodnych przypadłości powiązanych z problemami w zwyczajnym życiu i rozwojem osobistym. Terapia u psychologa zwykle jest konsekwencją braku zdolności do funkcjonowania na co dzień. Psychoterapeuta i psycholog z naszego ośrodka zajmują się udzielaniem pomocy ludziom dorosłym oraz dzieciom i młodzieży.
  Pomoc psychologiczna na tym polu dotyczy w głównej mierze problemów, jakie wywołuje depresja, nerwica czy anoreksja i bulimia. Na problemy pacjentów przychodzących do chorzowskiego ośrodka staramy się spojrzeć z różnych punktów widzenia. W takim przypadku użyteczna jest kompetencja a także doświadczenie naszych psychologów. Każda organizowana przez nas terapia opiera się o zwrócenie uwagi na uwarunkowania psychologiczne i społeczno-kulturowe, a także na osobistą perspektywę postrzegania, którą ma każdy człowiek.
  Nasza placówka w swojej działalności terapeutycznej integruje różne podejścia ? psychodynamiczne, behawioralne a także systemowe. Wszystko z chęci udzielenia doskonałej opieki. Pomyślnie rozstrzygamy problemy emocjonalne czy kłopoty wychowawcze naszych podopiecznych. Gwarantowana jest u nas nie tylko pomoc psychologiczna, ale także neurorehabilitacja czy leczenie nerwic. Nasze centrum stworzyliśmy z myślą o wszystkich osobach szukających pomocy z psychologii i psychoterapii.
  Pomagamy wsparcie klientom cierpiącym na zaburzenia osobowości i zaburzenia psychiczne. Przez naszych specjalistów organizowana jest terapia dla osób pragnących samorozwoju. Pomyślnie zażegnujemy trudności wychowawcze, z jakimi borykają się opiekunowie, jak również wspieramy młodzież cierpiącą na zaburzenia odżywania, to jest na anoreksję i bulimię. Nasi psycholodzy sprawią, że Twoje załamanie nerwowe odejdzie w przeszłość, a Ty pokrzepisz się psychicznie. Daj sobie i swoim bliskim sposób na pomyślne życie ? terapia w naszym centrum psychologii i psychoterapii pomoże Ci rozwiązać wszelkie kłopoty drzemiące w Twoim wnętrzu.

  Termin dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najlepszy psycholog Gorzów »

  Zachęcamy do odwiedzenia specjalistyczbego gabinetu psychologicznego prowadzonego przez profesjonalną psycholog Julie Chomską w Gorzowie Wielkopolski. Specjalizujemy się w terapii biofeedback. Zapraszamy na sesje, która pomoże Tobie przezwyciężyć przeciwności dnia codziennego i otkryć nowe siły w sobie.

  Termin dodania: 13 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Strona gabinetów psychoterapii Incognito »

  Psychoterapia stwarza przestrzeń do poznania samego siebie i poszukiwania rozwiązań.
  Incognito tworzą psychologowie pracujący w nurtach poznawczo-behawioralnym, egzystencjalnym oraz ericksonowskim.

  Termin dodania: 06 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia hipnoza, kursy hipnoza, hipnoterapia,hipnoza - Hipnoza Białystok »

  Strona poświęcona hipnozie i hipnoterapii. Dowiesz się czym jest hipnoza, kiedy można ją stosować, jak wygląda sesja hipnotyczna, w jakich przypadkach sesja hipnotyczna jest skutecznym narzędziem. Pełen zakres wiedzy z zakresu hipnoterapii. Organizacja szkoleń z zakresu hipnozy, 2 dniowy kurs hipnozy - Praktyk Hipnozy. Możliwość szkolenia indywidualnego z zakresu hipnozy jedno lub dwudniowego - Szkolenie 1 na 1 Praktyk Hipnozy. Rejon działania województwo podlaskie i warmińsko - mazurskie. Możliwość sesji hipnotycznej w domu klienta.

  Termin dodania: 23 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Lublin - gabinet Agaty Poręba »

  Terapia psychologiczna Lublin - gabinet Agaty Poręby prowadzi wszechstronną pomoc w przypadku trudności dnia codziennego różnego typu od depresji po aktywizację osób bezrobotnych.

  Agata Poręba jako profesjonalny psycholog i psychoterapeuta pomaga osobom pełnoletnim jak również w wieku dziecięcym oraz młodzieży. Przyjmuje w Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ w Poradni Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży, w NZOZ Poradni Zdrowia KUL oraz w Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Psycho-Soma w Lublinie.

  Psychoterapeuta Agata Poręba pracuje też jako nauczyciel akademicki. Współpracuje także z firmami w zakresie szkoleń psychologicznych i biznesowych, oraz programów rozwojowych i aktywizacji osób bez pracy. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i pracuje zgodnie z wytycznymi które znajdują się w Kodeksie Etycznym Psychoterapeuty. Dobro Klienta zawsze jest w jej pracy najistotniejsze. Odwiedzając jej poradnię można skorzystać z diagnozy psychologicznej, psychoterapii, konsultacji psychologicznej. Oferuje ponadto szkolenia oraz warsztaty. Gabinet psychologa Agaty Poręby warto polecić, albowiem proponowana przez nią pomoc psychologiczna przynosi dobre rezultaty. Powinno się również nadmienić, że Agata Poręba stale zgłębia swoją wiedzę w zakresie psychologii w ramach studiów doktoranckich.

  Termin dodania: 10 01 2017 · szczegóły wpisu »